„LITAUSICHES KINO GOES BERLIN“ IEŠKO VYKDANČIOJO DIREKTORIAUS

2019 birželio 14 d. iki 2019 birželio 21 d. All working days Visą dieną

9-ASIS BERLYNO LIETUVIŠKO KINO FESTIVALIS LITAUSICHES KINO GOES BERLIN IEŠKO VYKDANČIOJO DIREKTORIAUS

 

Jeigu gali ištarti festivalio pavadinimą, mėgsti organizuoti, myli žmones bei kiną, o dar turi patirties, labai lauksime laiško.

 

„Litauisches Kino Goes Berlin” – 2011 metais inicijuotas festivalis Berlyne, tarptautinei auditorijai pristato geriausią ir aktualiausią lietuvišką kiną ir audiovizualinę kultūrą, sukurtą šalyje ir už jos ribų. Festivalis skirtas Vokietijoje pristatyti tiek profesionalų meną, tiek tapti platforma pradedantiems menininkams.

 

Šių metų metų festivaliui, vyksiančiam 2019 m. lapkričio mėnesį, ieškomas vykdomasis (oji) direktorius(ė), perimsianti(s) festivalio vairą į savo rankas. Ieškomas žmogus, norintis tapti festivalio galva, ir vesiantis festivalio ūkį: planuoti, koordinuoti, dirbti su komanda, bendrauti su esamais partneriais ir ieškoti naujų, valdyti biudžetą, bei strateguoti. Darbas gali būti vykdomas tiek iš Vilniaus, tiek iš Berlyno. Grafikas lankstus, artėjant festivaliui veiklos būtų daug, darbas apmokamas.

 

Reikalavimai:

  • Ne mažesnė kaip 3 metų vadovavimo patirtis;
  • Ne mažesnė kaip 3 metų kultūrinių projektų organizavimo patirtis, arba ne mažesnė kaip 3 metų kino/video/reklamos prodiusavimo patirtis;
  • Mokėti organizuoti savo darbą, planuoti bei gebėti deleguoti darbus;
  • Būti lyderiu, gebančiu burti komandą;
  • Domėtis kinu;
  • Taisyklingai kalbėti ir rašyti lietuvių ir anglų kalbomis (vokiečių kalba būtų privalumas, bet būtina nėra).

 

Jeigu susidomėjai, siųsk savo motyvacinį laišką ir CV el. paštu: giedre@ltkinogoesberlin.de iki birželio 21 dienos.