PROFESINĖS MEISTRYSTĖS DIRBTUVĖS

2-days master class for screenwriters & aspiring schowrunners

 

Data: 2019 liepos 16-17 d.

Laikas: 10:00-16:00

Vieta: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

 

Būtina registracija (Iki 2019 07 10): https://KitaKūrybosPusė2019Registracija

 

Bilietai: Mokymai nemokami. Pirmenybė teikiama AVAKA nariams. Mokymuose dalyvaus 30 AVAKA atrinktų motyvuotų dalyvių. Atrinkti kandidatai bus informuoti liepos 12 d. 

 

Reikalavimai: Nepriekaištinga anglų kalba

 

PROGRAMA:
2-IEJŲ DIENŲ PROFESINĖS MEISTRYSTĖS DIRBTUVĖS TV IR KINO SCENARISTAMS SU NEIL LANDAU.

 

Dviejų dienų profesinės meistrystės dirbtuvės su prodiuseriu, scenaristu, knygų autoriumi, prof. Neil Landau, kurio scenarijų bagaže – kultinis serialas „Melrouzas“, komedija „Nesakyk mamai, kad auklė mirė“, animacinis filmas „Tadas: pasiklydęs tyrinėtojas“.

 

Šios intensyvios profesinio meistriškumo dirbtuvės – skirtos TV ir kino kūrėjams, esamiems ir būsimiems scenaristams. Dirbtuvių metu bus itin akcentuojamas šiuolaikinis požiūris į turinio kūrimą ir pardavimą sparčiai besiplečiančiai pasaulinei „streaminimo“ TV rinkai – nuo „Amazon“, „AMC“, „Netflix“, „HBO“, „FX“, „Showtime“, „Starz“ iki naujų transliavimo „gigantų“ : „Apple TV“ ir „Disney +“.

 

Dalyviai mokysis analizuodami garsiausius TV serialus tokius kaip: „Kortų namelis“, „Sostų karai“, „Oranžinė – tai nauja juoda“, „Tikras detektyvas“ ir kitus lietuviams puikiai žinomus sėkmingus kūrėjų darbus.

 

Bus mokoma scenarijaus kūrimo meno, diskutuojama ir aptariama šiuolaikiniai scenarijaus rašymo formatai ir struktūra, kalbama apie „slow burn“ personažo vystymą, ,„cat and mouse“ žaidimą ir daugybę kitų temų, kurios padės dalyviams, turintiems idėjų, bet nemokantiems jų realizuoti ir tapti scenarijaus rašymo GURU.

 

Neil Landau apie vizitą Lietuvoje:

 

 

Renginį organizuoja: Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacija AVAKA tęsdama mokymų programą „KITA KŪRYBOS PUSĖ“. Šis renginys įgyvendinamas gavus dalinį Baltijos – Amerikos Laisvės fondo (BAFF). finansavimą. Daugiau informacijos apie BAFF stipendijas ir lektorių paramą rasite apsilankę interneto svetainėje www.balticamericanfreedomfooundation.org.