LIETUVA

PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE – CHUBBUCK AKTORINĖ TECHNIKA SU FRANK FEYS

Pirmą kartą Lietuvoje – CHUBBUCK aktorinės technikos mokymai su FRANK FEYS.
Data: Spalio 28-29 d.
Laikas: 10 17 val.
Vieta: Menų Spaustuvė, Studija II, Šiltadaržio g. 6, 01124 Vilnius

 

Chubbuck aktorinę techniką pirmą kartą Lietuvoje pristatys ir dirbtuves ves aktorius Frank Feys. Jis septynerius metus dirbo Los Andžele, studijavo ir savo amatą tobulino tokiose kino mokyklose kaip Studio Herman Teirlinck Belgijoje, The Beverly Hills Playhouse, Ivanos Chubbuck Studio Los Andžele ir kt. Frank Feys yra vienintelis akredituotas Chubbuck mokytojas Ispanijoje. Frankas dirbo daugybėje filmų, televizijos serialų bei spektaklių. Vieni paskutiniųjų filmų, kuriuose aktorius atliko vaidmenis: “Killing time”, “A Perfect Day” (kartu su  Benicio del Toro, Tim Robbins, Olga Kurylenko, Sergi López), “Wild Oats” (kartu su Demi Moore, Jessica Lange ir Shirley MacLaine).

 

Meistriškumo dirbtuvėse Vilniuje dalyviai susipažins ir nagrinės Holivudo aktorių mokytojos Ivanos Chubbuck 12 žingsnių techniką, kuri padės geriau suprasti scenarijus bei sukurti visapusiškus ir gilius personažus. Šio metodo mokėsi ir juo filmavimo aikštelėje naudojasi tokie aktoriai kaip Halle Berry, Jim Carrey, Brad Pitt, Charlize Theron, Terrence Howard, Jake Gyllenhaal, James Franco, Jared Leto ir daugybė kitų.

 

“Didžiuojuosi, kad Frank yra akredituotas Chubbuck technikos mokytojas. Jis turi nuostabų gabumą suprasti žmogišką prigimtį – įgalina savo mokinius rasti savo kelią į meistriškumą.“, –  IVANA CHUBBUCK

 

Chubbuck technika padeda sukurti vaidmenį, remiantis aktoriaus individualiomis reikmėmis ir gyvenimo patirtimi. Dėl to personažas tampa gyvas, ryškus, autentiškas, gyvenantis ir kvėpuojantis akimirka. Chubbuck technika – tai būdas suvokti ir įkūnyti personažą. Ji padeda aktoriams naudoti savo emocijas ne kaip galutinį rezultatą, bet kaip įrankį, suteikiantį galios savo tikslui pasiekti. Tam, kad dinamiškas personažo elgesys taptų pasąmonės procesu, aktorius turi save nuodugniai suprasti bei žinoti scenarijaus analizės priemones.

 

REGISTRACIJA Į DIRBTUVES
Iki Spalio 8 d.

 

DALYVIAI (Kaina: 200 €)

Aktorius, norinčius dalyvauti dirbtuvėse, prašome siųsti savo CV, nuorodas su video medžiaga bei nuotraukomis į actorsworkshoplt@gmail.com.

Prieš dirbtuves mokytojas parinks scenas, su kuriomis dirbs aktoriai. Taip pat prieš renginį dalyviai turėtų perkaityti Ivanos Chubbuck knygą “The Power of the Actor”.

Registracija: actorsworkshoplt@gmail.com. Dalyvių skaičius ribotas.

 

STEBĖTOJAI (Kaina: 100 €)

Aktoriai, taip pat režisieriai, scenaristai bei prodiuseriai kviečiami stebėti dirbtuves ir pažinti organiškos vaidybos ypatumus, suprasti scenarijų analizės vingrybes, naudojant 12 žingsnių Chubbuck metodą.

Registracija: actorsworkshoplt@gmail.com

 

Mokymus organizuoja: Actors Workshop Vilnius
Draugai: AVAKA

 

Daugiau informacijos: http://bit.ly/2iLoYpE