LIETUVA

Mariaus Repšys: Techniškai tai buvo sunkiausias vaidmuo kine, bet komedija gavosi gera

Liepos pabaigoje kino teatrus pasieks režisieriaus Tado Vidmanto komedija „Naktinė žvejyba“. Tai naujos stilistikos T. Vidmanto filmas, nustebinsiantis ne vieną režisieriaus kūrybos gerbėją, tačiau nestokojantis taiklaus humoro, ironijos bei netikėtos pabaigos. Jame, be trumpo epizodinio vaidmens suvaidinusios Inetos Stasiulytės, pagrindinius vaidmenis atliko tik du aktoriai – Leonardas Pobedonoscevas ir Marius Repšys.

 

Režisierius teigia, kad Marius Repšys – vienas mėgstamiausių jo aktorių, su kuriuo draugystė užgimė garsiosiose mineralinio vandens „Vytautas“ reklamose. Marius bent epizodiškai  yra pasirodę beveik visuose T. Vidmanto filmuose, o šį kartą gavo vieną iš pagrindinių vaidmenų.

 

Pasak aktoriaus, toks filmas – didžiulis išbandymas, todėl jis itin vertina režisieriaus pasitikėjimą. „Šią medžiagą mes planavome pritaikyti teatre, bet prasidėjus pandemijai prodiuseriai nusprendė perkėlti ją į kino aikštelę. Atrodytų, vaidini ir tiek, bet techniškai tai labai sudėtingas vaidmuo, nes visas filmas „gula“ ant manęs ir Leo. Tai – didelė atsakomybė. Negali nė minutei pasislėpti už krūmo. Visgi tai, ką mačiau filmo anonse, atrodo labai gerai. Linksmai gavosi. Dar šis filmas buvo ir filmuojamas labai įdomiai. Nesakysiu kaip, bet žinau, kad po premjeros prodiuseriai atskleis ir šią paslaptį,“ – intrigavo aktorius Marius Repšys.

 

Naujausiame Tado Vidmanto filme du kaimynai, Justas ir Povilas, išsiruošia į žvejybą. Atokioje ežero saloje susitikę vyrai kalbasi apie „reikalus“ bei moteris, tačiau netikėta linkme pasisukęs pokalbis virsta ne tik intriguojančiu vyrų gyvenimus atskleidžiančiu siužetu, bet ir mirties ar gyvenimo klausimu.

 

NAKTINĖ ŽVEJYBA – kinuose nuo liepos 30 d.

 

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=whJ2DS668QY&ab_channel=TadasVidmantas