Be kategorijos, LIETUVA

KONKURSAS „EUROPEAN FILM CHALLENGE“ SIŪLO LAIMĖTI KELIONĘ Į TARPTAUTINĮ BERLYNO KINO FESTIVALĮ

Prieš keletą dienų prasidėjo didžiausias šios žiemos iššūkis kino gerbėjams – naujas konkurso „European Film Challenge“ etapas. Daugiausia taškų surinkusiam dalyviui atiteks kelionė į prestižinį Berlyno kino festivalį.

 

Kelionės bilietus, apgyvendinimą ir bilietus į festivalį gali laimėti kiekvienas, priėmęs kino iššūkį ir peržiūrėjęs 10 europietiškų filmų. Svarbiausia konkurso taisyklė – filmams turi būti pasirinkti legalūs peržiūros būdai ir platformos. Iššūkio dalyviai turi įamžinti  filmo peržiūros faktą nuotraukoje, ją įkelti į „European Film Challenge“ puslapį bei pasidalinti bent viename iš socialinių tinklų, pridėję žymę #europeanfilmchallenge.

 

„Norime paskatinti žmones rinktis legalius filmų žiūrėjimo būdus ir mainais pasiūlyti tikrai vertingą ir nepamirštamą  prizą – kelionę į tarptautinį kino festivalį. Galimybių legaliai žiūrėti filmus ne tik kino teatruose daugėja, todėl aktyviausiems dalyviams neturėtų būti sunku surasti ir 10 skirtingų būdų ir platformų filmų peržiūroms“, – teigia „European Film Challenge“ projekto vadovė Greta Akcijonaitė.

 

Iššūkis kinomanams organizuojamas jau trečią kartą. Pirmųjų konkurso etapų nugalėtojai jau turėjo progą aplankyti tarptautinius Berlyno  ir Kanų kino festivalius. Praėjusiuose iššūkiuose žaidė daugiau nei 750 dalyvių iš Lietuvos.

 

Konkurso dalyviams už peržiūrėtus europietiškus filmus yra skiriami taškai. Didesnį taškų skaičių galima gauti žiūrint filmus iš mažesnių šalių bei filmų peržiūroms renkantis skirtingas vietas ir platformas. Konkurso eigoje dalyviai galės gauti papildomų taškų už filmų peržiūras „Lietuvos kino fondo“ platformoje, prancūziškų filmų žiūrėjimą ir netrukus pasirodysiantį filmą „Bjornas Borgas prieš Makenrojų“. Apie papildomų taškų kriterijus organizatoriai informuos „European Film Challenge“ puslapyje bei „Facebook“ paskyroje. Naujasis konkurso etapas tęsis iki sausio 31 d.

 

Projekto įgyvendinimui Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Serbijoje, Kroatijoje ir Ispanijoje skirta ES programos „Kūrybiška Europa“ MEDIA schemos „Auditorijos plėtra“ dalinė finansinė parama. Lietuvoje projektą remia Lietuvos kultūros taryba (LKT).

 

Registracija ir daugiau informacijos >>>