PASAULIS

BILIETAS Į HOLIVUDO LEGENDOS BARRY PRIMUS MASTER CLASS MOKYMUS UŽ IDĖJĄ

Asociacija AVAKA, bendradarbiaudama su tarptautine platforma DirectorsLab, kviečia dalyvauti kūrybiškame idėjos konkurse, kuriame svarbiausia originalumas ir kūrybiškumas!
 
Užduotis: Jums tereikia sugalvoti ir pateikti savo idėją + scenarinį planą video filmukui apie asociaciją AVAKA. Šis filmukas bus naudojamas kaip asociacijos AVAKA reprezentacinė medžiaga. Originaliausios idėjos autorių apdovanosime bilietu į Directors Lab organizuojamus „Barry Primus Master Class“ trijų dienų mokymus!
 
Konkurso reikalavimai:
1. Pretendentai – visi asmenys, turintys originalių ir kūrybiškų idėjų, neribojant nei amžiaus, nei visuomeninio statuso.
2. Pristatomojo filmuko trukmė – iki 1 min.
3. Kriterijai:
1) Idėjos originalumas
2) Kūrybiškumas
3) Idėjos atitikimas AVAKA veiklai 
 
Savo idėjas siųskite info@avaka.lt iki š.m. kovo 26 d., o nugalėtojus skelbsime AVAKA Facebook paskiroje kovo 28 d. 12.00 val. bei informuosime nugalėtoją asmeniškai.
 
Balandžio 7-9 dienomis vykstantys „Barry Primus Master Class“ mokymai skirti režisieriams, prodiuseriams, scenarijaus autoriams. Mokymuose režisierius Barry Primus pristatys Lee Strasbourg, Sandy Maisner ir Stella Adler vaidybos technikas, naudojamas kine ir televizijoje. Taip pat  bus atliekamos specialios kūrybinės užduotys ir improvizacijos.
 
Barry Primus pradėjo aktoriaus karjerą su tokiais garsiais Amerikos režisieriais kaip Elia Kazan ir Harold Clurman. Per 50 metų Barry suvaidino apie 50 filmų ir dirbo su Martin Scorsese, Sydney Pollack, Mark Rydell, James Toback ir Roger Vadim. Barry yra filmo „Meilužė“, kuriame vaidino  Rober De Niro, režisierius ir scenarijaus bendraautorius.