LIETUVA

AVAKA SEMINARAS „KITA KŪRYBOS PUSĖ“: KAIP SUMOKĖJUS MOKESČIUS GAUTI MAKSIMALIĄ SOCIALINIŲ GARANTIJŲ APSAUGĄ?

Jau rugsėjo 29 d. visi kūrėjai, prodiuseriai, verslininkai, teisininkai ir visi audiovizualinio sektoriaus atstovai kviečiami į AVAKA seminarą „Teisių turėtojų socialinės garantijos“, kuriame šį kartą ne tik klausysite, bet ir kursite – modeliuosite Jums ir Jūsų veiklai
pritaikytus modelius ir formules.

 

Kaip žinia kūrėjams dažnai kyla įvairūs klausimai –  kokią individualios veiklos ar verslo formą pasirinkti, kad tokios veiklos administravimo išlaidos būtų priimtinos ir pati veikla atneštų kuo didesnę grąžą?

 

Apibūdink savo veiklą – gauk atsakymą. Mokesčių ir audito srities profesionalė lektorė auditorė Jurgita Navikienė seminarų dalyvių jau pažįstama, vertinama ir laukiama auditorijoje. Lektorė sugeba klausytojų žinias pagilinti ne tik paprasta forma pateikiamomis sudėtingomis finansinėmis temomis, bet ir praktiniais pavyzdžiais, naudingais individualiai kiekvienam dalyviui. Visa ko Jums reikia – išdrįsti paklausti iš anksto ar seminaro metu.

 

„Mokamų mokesčių ir socialinių garantijų balansas – bene sunkiausias uždavinys“ – teigia Jurgita Navikienė. Dėl to seminaro metu šią temą plėtosime atsakant į tokius klausimus:

  • kaip sumokėjus mokesčius – gauti maksimalią socialinių garantijų apsaugą?;
  • kokias socialines garantijas įmanoma gauti ir kokių išmokų iš „Sodros“ tikėtis, turint verslo liudijimą, įregistravus individualią veiklą pagal pažymą, gaunant autorinį atlyginimą ar sukūrus juridinį asmenį?
  • Ar visos verslo formos tinkamos, norint gauti paskolą iš banko ar sudaryti lizingo sutartį?

Tema: „Teisių turėtojų socialinės garantijos“.

Lektorė: auditorė Jurgita Navikienė;

Data: rugsėjo 29 dieną nuo 14 val.;

Trukmė: iki 3 val.;

Vieta: Seminaras vyks Vilniaus mokytojų namų „Mažojoje salėje“  II aukšte, sekite nuorodas;

 

Išankstiniai klausimai: LABAI REKOMENDUOJAME išankstinius klausimus užduoti iš anksto el. paštu projektai@avaka.lt;

Registracija: Jei dar nespėjote užsiregistruoti, tai galite padaryti: https://avaka.lt/seminarai;

Sertifikatai: Jeigu pageidaujate, kad Jums būtų išrašytas sertifikatas, apie tai prašome iš anksto informuoti el. paštu projektai@avaka.lt.

Seminaras nemokamas!

 

Projektas „Kita kūrybos pusė“ dalinai finansuojamas pagal LR Kultūros ministerijos Kūrybinės veiklos, autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programą.

 

Fotografija: Jurgita Navikienė