2025 balandžio 28 d. nesusirinkus kvorumui, (1/2 asociacijos narių), Visuotinis AVAKA narių susirinkimas neįvyko.
Pakartotinis visuotinis AVAKA narių susirinkimas šaukiamas 2025 m. balandžio 30 d. 11:00 val. Meno avilio „Sinemateka“, A. Goštauto g. 2, Vilniuje.
Visuotinio narių susirinkimo darbotvarkė: 1. Darbotvarkės ir reglamento tvirtinimas. Balsų skaičiuotojų rinkimas. Sekretoriato rinkimas; 2. Stebėtojų komisijos informacija; 3. Skaidrumo ataskaitos tvirtinimas. Su ataskaita susipažinti galite čia >>>; 4. Atlyginimo, surinkto audiovizualinių kūrinių autoriams ir gamintojams (prodiuseriams) už audiovizualinių kūrinių retransliavimą, taisyklių pakeitimų tvirtinimas. Su dokumentais susipažinti galite čia >>>; 5. Kompensacinio atlyginimo, surinkto audiovizualinių kūrinių autoriams ir gamintojams (prodiuseriams) už audiovizualinių kūrinių atgaminimą asmeniniais tikslais, pakeitimų tvirtinimas. Su dokumentais susipažinti galite čia >>>
Dalyvių registracija 10:40 – 11:00 val..
Dalyviai, užsiregistravę po nurodyto termino pabaigos, Visuotiniame narių susirinkime dalyvauja be balsavimo teisės.
Jei susirinkime ketinate atstovauti kitą AVAKA narį, balsavimo teisės perleidimo sutartį rasite čia >>>
Sutartį pateikite AVAKA administracijai iki susirinkimo pradžios. Atstovas gali atstovauti tik vienam jį įgaliojusiam AVAKA organizacijos nariui.