LIETUVA

RUGPJŪČIO MĖNESĮ HOLIVUDO LEGENDA BARRY PRIMUS SUGRĮŽTĄ Į LIETUVĄ

Balandžio mėnesį Lietuvoje viešėjusi garsi Holivudo legenda, aktorius ir dėstytojas Barry Primus, rugpjūčio 4-10 dienomis sugrįžta į Lietuvą. DirectorsLab iniciatyva kartu su asociacija AVAKA Lietuvos kino aktoriams, režisieriams bei prodiuseriams surengti tarptautinius mokymus, pateisino dalyvių lūkesčius labiau nei tikėtasi.

 

Rugpjūčio 4-10 dienomis profesionalaus meno namuose „House of Puglu“ vyks dvejos dirbtuvės – kino režisieriams, prodiuseriams (rugpjūčio 8-10 d.) bei aktoriams (rugpjūčio 4-6 d.).

 

Aktoriai kūrybinių dirbtuvių metu koncentruosis į metodiką, naujus vaidybos įrankius, o režisieriai – į tarpusavio santykio, susikalbėjimo su aktoriais sukūrimą. Amerikiečių aktorius naudos tokių meistrų kaip Lee Strasberg, Sandy Maisner, Stella Adler technikas. „Aktoriai ir režisieriai turi suprasti vieni kitus, kad vėliau galėtų dirbti kartu“, – teigia DirectorsLab įkūrėja I. Pužauskaitė.

 

MOKYMŲ KAINA:

Dalyviams – 200 Eur
Stebėtojams – 140 Eur

Registracija >>>

 

Balandžio mėnesį DirectorsLab ir AVAKA organizavo atvirą paskaitą „Vaidybos ir režisūros meistriškumas kine“ ( Inspirational Talk: Working with Actors and Achieving Good Performances“), kuri sulaukė diddžiulio  LMTA studentų bei kino industrijos atstovų dėmesio. Taip pat vyko praktiniai mokymai aktoriams bei režisieriams, kur pasauline patirtimi dalinosi Barry Primus. Susirinko dalyviai iš viso pasaulio: Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Čekijos, Islandijos, Lietuvos, Lenkijos. Atliktos apklausos duomenys parodė, kad 78,9 % dalyvių mokymus vertina puikiai, o lektorių – Barry Primus visi vienbalsiai įvertina puikiai (100%).

 

Barry Primus pradėjo aktoriaus karjerą su tokiais garsiais Amerikos režisieriais kaip Elia Kazan ir Harold Clurman. Per 50 metų Barry suvaidino apie 50 filmų ir dirbo su Martin Scorsese, Sydney Pollack, Mark Rydell, James Toback ir Roger Vadim. Barry yra filmo „Meilužė“, kuriame vaidino  Rober De Niro, režisierius ir scenarijaus bendraautorius.

 

Nuotrauka: Barry Primus, aut. Irmantas Aleliūnas