LIETUVA

CHUBBUCK AKTORINIO MEISTRIŠKUMO DIRBTUVĖS SU FRANK FEYS

Data: Spalio 28-29 d. Laikas: 10  17 val.

Vieta: Menų Spaustuvė, Studija II, Šiltadaržio g. 6, 01124 Vilnius

Registracija: iki  Spalio 8 d.

 

Šį metodą naudoja žymiausi Holivudo aktoriai – Halle Berry, Jim Carrey, Brad Pitt, Charlize Theron, Jake Gyllenhaal, James Franco ir daugelis kitų. Dviejų dienų intensyvius kursus anglų kalba ves aktorius bei akredituotas Chubbuck metodo mokytojas Frank Feys.   Chubbuck aktorinės technikos mokytojas Frank Feys septynerius metus dirbo Los Andžele, studijavo ir savo amatą tobulino kino mokyklose Studio Herman Teirlinck Belgijoje, The Beverly Hills Playhouse, Ivanos Chubbuck Studio Los Andžele ir kt. Frankas dirbo daugybėje filmų, televizijos serialų bei spektaklių. Vieni paskutiniųjų filmų, kuriuose aktorius atliko vaidmenis: “Killing time”, “A Perfect Day” (kartu su  Benicio del Toro, Tim Robbins, Olga Kurylenko, Sergi López), “Wild Oats” (kartu su Demi Moore, Jessica Lange ir Shirley MacLaine).

 

Meistriškumo dirbtuvėse Vilniuje dalyviai susipažins ir nagrinės Holivudo aktorių mokytojos Ivanos Chubbuck 12 žingsnių techniką, kuri leis geriau suprasti scenarijus bei sukurti visapusiškus ir gilius personažus. Ši technika – tai būdas suvokti ir įsikūnyti į vaidmenį. Ji padeda aktoriams naudoti savo emocijas ne kaip galutinį rezultatą, bet kaip įrankį, suteikiantį galios savo tikslui pasiekti. Tam, kad dinamiškas personažo elgesys taptų pasąmonės procesu, aktorius turi save nuodugniai suprasti bei žinoti scenarijaus analizės priemones.

 

REGISTRACIJA Į DIRBTUVES iki spalio 8 d.

 

DALYVIAI (Kaina: 200 €) Aktorius, norinčius dalyvauti dirbtuvėse, prašome siųsti savo CV, nuorodas su video medžiaga bei nuotraukomis į actorsworkshoplt@gmail.com. Prieš dirbtuves mokytojas parinks scenas, su kuriomis dirbs aktoriai. Taip pat prieš renginį dalyviai turėtų perskaityti Ivanos Chubbuck knygą “The Power of the Actor”.

 

STEBĖTOJAI (Kaina: 100 €) Aktoriai, taip pat režisieriai, scenaristai bei prodiuseriai kviečiami stebėti dirbtuves ir pažinti organiškos vaidybos ypatumus, suprasti scenarijų analizės vingrybes, naudojant 12 žingsnių Chubbuck metodą.

 

Registracija: actorsworkshoplt@gmail.com. Dalyvių ir stebėtojų skaičius ribotas.

 

Mokymus organizuoja: Actors Workshop Vilnius

 

Draugai: Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacija AVAKA

 

Daugiau informacijosFacebook